Kredyt Firmowy

Inwestuj w swój sukces dzięki kredytowi firmowemu

Korzyści dla Twojej Firmy

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, która dopiero zaczyna, czy już istniejesz na rynku, mamy rozwiązania kredytowe, które mogą Ci pomóc. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy wesprzeć Twój biznes i pomóc Ci osiągnąć sukces.

Zamów bezpłatną analizę:

Nasz ekspert bezpłatnie przeanalizuję Twoje kredyty oraz pomoże Ci odzyskać zawyżone koszty! Wypełnij poniższy formularz, a my niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą!

kredyt firmowy

Kredyty Firmowe: Wspieramy Twój Biznes

Twoja firma potrzebuje dodatkowej gotówki na rozwój? Potrzebujesz wsparcia finansowego, aby zrealizować nowe projekty lub rozszerzyć swoją działalność? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nasza firma specjalizuje się w pośrednictwie kredytów firmowych, dostarczając rozwiązania finansowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Rodzaje kredytów na wsparcie Twojego biznesu.

  • Kredyty Inwestycyjne

Kredyty inwestycyjne są idealne, gdy potrzebujesz kapitału na zakup nowego sprzętu, rozbudowę zakładu produkcyjnego lub wszelkie inne inwestycje mające na celu wzrost Twojego biznesu. Nasza firma pomoże Ci znaleźć najkorzystniejszą ofertę, z konkurencyjnymi oprocentowaniami i elastycznymi warunkami spłaty.

Dlaczego my?

Specjaliści, którym możesz zaufać

0
KLIENTÓW
0
EKSPERTÓW
0
WYGENEROWANYCH ZWROTÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ŚREDNIA WYSOKOŚCI
ZWROTU
0
NAJWIĘKSZY UZYSKANY
PRZEZ NAS ZWROT

Dlaczego my?

Specjaliści, którym możesz zaufać

0
KLIENTÓW
0
EKSPERTÓ
0
WYGENEROWANYCH ZWROTÓW
0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ŚREDNIA WYSOKOŚCI
ZWROTU
0
NAJWIĘKSZY UZYSKANY
PRZEZ NAS ZWROT

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm

Transparentność

Elastyczność

Szybkość działania

Doskonała obsługa klienta

Pozytywne opinie i reputacja

kredyt firmowy
  • Kredyty Obrotowe

Kredyty obrotowe to doskonałe rozwiązanie na pokrycie bieżących kosztów działalności, zwłaszcza w okresach wzmożonego zapotrzebowania lub opóźnień w płatnościach od klientów. Zapewniamy dostęp do szybkich kredytów obrotowych, które pomogą Ci utrzymać płynność finansową Twojej firmy.

  • Kredyty na Rozwój Technologiczny

W dzisiejszym świecie technologicznym innowacje są kluczem do sukcesu. Jeśli planujesz wprowadzić nowe technologie do swojej firmy, oferujemy kredyty na rozwój technologiczny. Dzięki nim możesz zainwestować w nowoczesne rozwiązania, poprawić efektywność i konkurować na rynku.

Zaufaj nam

jako swojemu pośrednikowi kredytowemu, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie finansowe dla Twojej firmy!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Kredytu Firmowego

Wybór zależy od celów finansowych Twojej firmy. Możesz wybierać spośród kredytów inwestycyjnych, obrotowych, na rozwój technologiczny lub ekologicznych, w zależności od potrzeb.

Wymagania różnią się w zależności od banku czy instytucji finansowej, ale zazwyczaj obejmują stabilność finansową firmy, zdolność kredytową oraz plan wykorzystania środków.

Tak, istnieją programy kredytowe skierowane do młodych firm lub tych z ograniczoną historią kredytową. Banki i instytucje finansowe oferują różne opcje dostosowane do różnych potrzeb.

Typowe dokumenty obejmują bilanse, zyski i straty, deklaracje podatkowe, plan biznesowy oraz dane finansowe firmy. Wymagane dokumenty mogą się różnić w zależności od rodzaju kredytu i banku.

W niektórych przypadkach banki mogą wymagać od Ciebie wkładu własnego, ale istnieją również kredyty bez wkładu własnego. Można również skorzystać z programów mających na celu wsparcie rozwoju biznesu np. gwarancji BGK gdzie nie będzie konieczności wnoszenia wkładu własnego a całość środków przeznaczyć na rozwój biznesu Warto rozmawiać z doradcą finansowym, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czas potrzebny na uzyskanie kredytu może się różnić, ale proces może zająć od kilku godzin do kilku dni. Szybkość zależy od rodzaju kredytu, dokumentacji i banku. Wstępna decyzja może być już w 15 minut od dostarczenia nam niezbędnych informacji do analizy.

Stawki oprocentowania zależą od wielu czynników, w tym od rodzaju kredytu, zdolności kredytowej firmy oraz rynkowych warunków. Oprocentowanie może być stałe lub zmienne. Poszukując kredytu dla Naszych klientów wybieramy te najkorzystniejsze dla kredytobiorcy.

Tak, nasza firma jako pośrednik kredytowy mogą pomaga znaleźć najlepszy kredyt spośród dostępnych na rynku. Dzięki współpracy z nami nie tracą Państwo czasu na samodzielne poszukiwanie kredytu spośród ofert wielu banków. Bardzo dobrze znamy rynek finansowy i wiemy jakie oferty będą najlepsze dla Państwa biznesu uwzględniając bieżącą sytuację firmy

kredyt firmowy

AKTUALNE PROMOCJE KREDYTÓW FIRMOWYCH:

Refinansowanie zobowiązań mikrofirm PROMOCJA

Przenieś do nas kredyt firmowy z innego banku. Zaproponujemy Ci niższą marżę nawet o 50%.

Oferta obowiązuje do 31.12.2023 roku.

Jeśli zdecydujesz się na przeniesienie  kredytu z innego banku, zaproponujemy Twojej firmie:

 0% prowizji za przyznanie kredytu,

marżę niższą nawet o 50% od marży kredytu, którą płacisz w innym banku, przy czym:

dla kredytu w rachunku bieżącym do 200 tys. zł marża nie będzie niższa niż 3,5%,

dla kredytu w rachunku bieżącym od 200 tys. zł marża nie będzie niższa niż 2,5%,

dla Bizneskredytu marża nie będzie niższa niż 3,5%.

Kredyty firmowe bez prowizji przygotowawczej 

Na bieżącą działalność, cele inwestycyjne i ekologiczne dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw.

Promocja obowiązuje do 31.12.2023 roku.

0% prowizji za przyznanie kredytu

decyzja kredytowa w 20 minut od złożenia wniosku

bez zabezpieczeń materialnych i wkładu własnego

do 1 mln zł dla mikrofirm,

do 5 mln zł dla małych firm

Co możemy dla Ciebie zrobić: